<< 1 2 3 >>

DRŽAVNO TAKMIČENJE IZ INFORMATIKE

17. 06. 2012.  god. održano je DRŽAVNO TAKMIČENJE IZ INFORMATIKE u IUS-u općina Ilidža. Naš učenik Irfan Smajević je osvojio izuzetno dobro 2. mjesto i tako se plasirao na JBOI. Učenika je pripremao nastavnik Mehmedalija Salihović.

Pripremio: Irfan Smajević

Objavljeno: 18.06.2012.

FEDERALNO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE

19. 05. 2012.  god. održano je federalno takmičenje iz matematike u Lješevu općina Ilijaš. Naš učenik Irfan Smajević je osvojio izuzetno dobro 4. mjesto i tako se plasirao na državnu matematičku juniorsku olimpijadu. Učenika je pripremao nastavnik Edin Kazazović.

Pripremio: Edin Kazazović

Objavljeno: 21.05.2012.

KANTONALNO TAKMIČENJE IZ  INFORMATIKE

12. 05. 2012.  god. održano je kantonalno takmičenje iz INFORMATIKE na Elektrotehničkom fakultetu u Sarajevu. Našu školu su predstavljala dva učenika Irfan Smajević i Mirza Horman. Učenici su radili zadatke pojedinačno i naš učenik Irfan Smajević je zauzeo treće mjesto i tako se plasirao na državno takmičenje koje će se održati početkom juna. U ukupnom plasmanu škola zauzeli smo 7. mjesto. Učenike je pripremao nastavnik Mehmedalija Salihović.

Pripremio: Mehmedalija Salihović

Objavljeno: 14.05.2012.

OPĆINSKO TAKMIČENJE IZ INFORMATIKE

28. 4. 2012.  god. u našoj školi je održano općinsko takmičenje iz informatike. Našu školu su predstavljali: Smajević Irfan, Čolo Adnan i Horman Mirza. Ekipa naše škole je zauzelaprvo mjesto i tako se plasirali na kantonalno takmičenje. Učenike je pripremao nastavnik Mehmedalija Salihović.

Objavljeno: 03.05.2012.

REVIJA KULTURNO-UMJETNIČKOG STVARALAŠTVA

U srijedu, 18. aprila 2012. godine u OŠ „6. mart“ u Hadžićima održana je Revija kulturno-umjetničkog stvaralaštva u kategoriji hora za općine Hadžići i Trnovo. Tom prilikom je hor naše škole osvojio drugo mjesto predstavivši se publici i žiriju izvedbom pjesme